Fermé

Zamień szablon na stronę

UWAGA! Bardzo WAŻNE! PŁACĘ natychmiast po realizacji zlecenia. Pieniądze dostajesz od razu - same pozytywne komentarze z maksymalną ilością gwiazdek o czymś świadczą. Często zlecam potem inne rzeczy jeśli się sprawdzisz.

Do rzeczy - potrzebuję baner ok. 780x450 px do sklepu internetowego z japońskimi kosmetykami. Mam na to pomysł ale chcę świeżego spojrzenia . Baner ma wskazywać na tematykę - nie będę sugerował co ma się na mim znaleźć - ma ewidentnie sugerować tematykę od pierwszego spojrzenia, oddawać klimat.

Sprawa jest na tyle mała i prosta, że jest to projekt mocno budżetowy. Samemu taki baner robię w pół godziny więc oczywistym jest, że kwota będzie adekwatna (max. kilkadziesiąt złotych).

Dlatego najchętniej zlecę tą pracę studentowi, który jak jest wprawiony to w kilkanaście minut może zakończyć pracę i tego samego dnia dostać pieniądze.

Opis krok po kroku harmonogramu działań:

1) podajesz od razu numer telefonu i maila (warunek niepodważalny),

2) dogadujemy krótko szczegóły (5 minut to max),

3) tego samego dnia (ewentualnie następnego) wskazówki czy poprawki,

4) dostajesz płatność.

Na co zwracam uwagę przy wyborze? Co zwiększy znacząco Twoje szanse?

1) Kontakt. Podejmuję pracę tylko i wyłącznie z osobami, które rozumieją, że w biznesie ważna jest komunikacja. Dlatego od razu poznaję kto się nadaje do robienia interesów po tym jak się kontaktuje. Telefon/skype na początku to podstawa porządnego zrozumienia.

2) Czas. Pracuję tylko z osobami, które rozumieją wartość czasu i go szanują. Podejmij temat tylko jeśli masz nawyk wyrabiania się w terminie lub nawet przed.

3) Od razu powiem, żeby było uczciwie - największe szanse ma ktoś kto podeśle niezobowiązująco wstępny projekt. Nie jest to wymóg ale zwiększa szanse i Twoją przewagę nad pozostałymi (mam sentyment do osób ze skłonnościami do ryzyka). Sam jako student wysyłałem prace w ten sposób i rozumiem jak to rozwija i jakie szanse za sobą niesie, dlatego taką szansę daję młodym, którzy jeszcze nie mają swojego brandu.

Masz pytania? Chcesz więcej informacji? Dzwoń, pisz.

Pozdrawiam,

Jacek

Compétences : HTML, PSD vers HTML, Design de site internet

en voir plus : jacek, bank na moreland ave owensboro ky, bank na ky moreland, askozia na linuxie, anticheat program na csdownload, anti cheat program na cs, anticheat na cs download, anticheat na cs, animated iphone schemata na se, alertpay na moneybooker, ab cheat na cs

Concernant l'employeur :
( 12 commentaires ) Kraków, Poland

Nº du projet : #8462334

1 freelance fait une offre moyenne de zł75 pour ce travail

czenzopl

★★★ Zaufaj nam. Jesteśmy na freelancer od ponad 3 lat, mamy blisko 10 ocen ★★★ Działamy szybko i sprawnie. Wystawiamy FV.

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 3 jours
(4 Commentaires)
2.8