Fermé

Implementacja rozszerzeń dla backendu sklepów internetowych

Jeśli posiadasz doświadczenie w implementacji oraz serwisie sklepów internetowych a także trochę wolnego czasu i poszukujesz dodatkowych zleceń ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania:

- znajomość PHP i JavaScript

- doświadczenie w implementacji sklepów internetowych w wersji responsive

Obowiązki:

- wdrożenie nowej strony www

- optymalizacja obecnej strony i oprogramowania

- implementacja rozszerzeń dla backendu sklepów internetowych oraz serwisowanie sklepów internetowych

- udział w rozwijaniu i utrzymaniu bieżących wdrożeń sklepów oraz serwisów internetowych

Oferujemy:

- zdalną pracę

- możliwość pracy przy różnorodnych projektach

- pracę z doświadczonym frontend-developerem, który zajmie się całym frontem

- elastyczne godziny pracy

- rozliczenie godzinowe za wykonaną pracę

Compétences : HTML, Javascript, PHP, Administration de Site Web

Concernant l'employeur :
( 0 commentaires ) Poland

N° du projet : #12644679

13 freelances ont fait une offre moyenne de 119 zł /heure pour ce travail

devexpertsteam

Hello, We are IT-Engineers with higher educations, having more than 15 years of experience, developing sophisticated Web and Mobile solutions from scratch. We would be glad to provide you with our final offer onc Plus

200 zł PLN / heure
(89 Commentaires)
8.2
gopalvora

Hi I have gone through the details of your project and we find it well within our capabilities. I offer a wide range of services, including Web design, PHP/MySQL web application development, Open sources like Joo Plus

77 zł PLN / heure
(435 Commentaires)
8.1
caroldata

Hi, As you are looking for Build Implementacja rozszerzeń dla backendu sklepów internetowych so I am glad to inform you that we are Indian Based ISO Certified 9001 : 2008 registered Pvt. Ltd. Software Company worki Plus

111 zł PLN / heure
(28 Commentaires)
5.8
PawelFlorek

Witam, - 100 zł netto / 1 h ( faktura VAT ) - dyspozycyjny jestem późnym popołudniem oraz w dni wolne od pracy - duże doświadczenie Proszę o kontakt celem omówienia szczegółów. Pozdrawiam Paweł Florek

120 zł PLN / heure
(45 Commentaires)
5.2
maamekal

Hi, I have developed 100+ mobile application and 200+ websites and web application. I am experienced and hard-working developer with deep knowledge of Android, Java, AngularJS, Ionic, Cordova/phonegap, Meteor, Codei Plus

125 zł PLN / heure
(32 Commentaires)
5.1
ircoo

Wieloletnie doświadczenie pozwala, aby zaufać mojej firmie i powierzyć Państwa zlecenie we właściwe ręce. Zapraszam do współpracy oraz jestem również gotowy do negocjacji. Oczekuję na kontakt poprzez wiadomość prywatną Plus

(14 Commentaires)
4.6
ITBUGOFF

Check out our portfolio at en.bugoff.net we've done over 50 projects world wide and all successfully. You may always contact me personally with any questions/concerns and I'll be more than happy to assist you. Any so Plus

150 zł PLN / heure
(2 Commentaires)
4.3
AppSquads

Hello, Thank you for sharing opportunities. we are a team of 70 full time freelancers having expertise on PHP and all CMS like WORDPRESS, PRESTASHOP, OPENCART, JOOMLA, SHOPIFY, MAGENTO. We also worked on AngularJS Plus

3.9
anchalchaturvedi

Hello Hope you are doing well You looking to make Website Please share all the details neotechz.com http://intercambiocristao.com.br/ http://www.firstdallas.org/ http://www.igmghacumre.com/ http:/ Plus

75 zł PLN / heure
(10 Commentaires)
3.7
cnswebtech

Dear Employer, We are in the field of web developing since 2009. All of my clients believe in my work because I provide to my dear clients a cost-effective and high-value services. If you hire me for this job, I ass Plus

1.8
anupammondal

Cześć, Mam nadzieję, że dobrze. Po pierwsze, mam wyznał, że jestem nowy freelancer i nie mają wiele ocen. Zdaję sobie sprawę, że na tej platformie licytacji jest dość większa praca. Ale mam pewność, że nie jestem ak Plus

80 zł PLN / heure
(4 Commentaires)
1.8
simrankaur1313

Cześć, Jestem bardzo zainteresowany tym projektem i Chciałbym mieć do niego zastosowanie. Jestem programistą WWW z 7-letnim doświadczeniem w PHP, MySQL, Java, Android, CSS3, HTML5 i głęboka wiedza WordPress, wtyc Plus

(0 Commentaires)
0.0
neuronetpl

Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie co jest mega istotne przy tworzeniu oprogramowania. Tworzymy bezpieczny kod z naciskiem na wysoką jakość co pozwoli Plus

0.0
marekmargos

Witam, od wielu już lat zajmujemy się programowaniem, między innymi stworzyliśmy własny system cms - php, system ułatwiający wyszukiwanie kandydatów przez firmę z rynku direct search (bezpośrednie pośrednictwo pracy - Plus

0.0