Fermé

Міні-комікс реклама.

Потрібен невеликий комікс для реклами в районих виданях і наружній рекламі для поливної системи Дажбог на сонячній енергії. Сюжет коміксу молода пара повертається з селачерез невдачі в місті не змогу знайти роботу, незадоволення роботою. Він заробітчанин, охоронець. атовець. Вона офісний працівник з низькою зарплатою і домаганями шефа. Відповідно він накачаний вона красива. Сценка перша батькі в шоці. Діти пояснють що хочуть працювати на землі, вирощувати ягоди. Сценка друга типові сьльська бабця вимагає щоб за землю їй купили порося і думає, чи їстиме воно ті ягоди, от якби картоплю. Сценка треття алкаші насміхаються мов все засохне. Сценка четверта головні герої кажуть що не засохне бо є Дажбог. Сценка пята. Чоловік грузить ягоди в бус. жінка на планшеті робить записи. Троє дітей сперечаютьс де кого знайшли, кого в малині, кого в клубніці. кого в порічках. Додаю логотип і концепцію поливної системи.

Compétences : Art & Artisanat, Caricatures & Bandes dessinées , Illustration, Marketing

Voir plus : 3d модель земли онлайн, 3d моделлеры, 3d моделлер фриланс, 3d моделлер удаленно, 3d моделлер онлайн, 3d моделирование онлайн фриланс, 3d моделирование онлайн, 3d дизайнер фрилансер, 3d дизайн интерьера фриланс, 3d графика фриланс, 3d визуализатор фрилансер, 3d аниматор фриланс, 2d фриланс, 2d иллюстратор фриланс, 1с фриланс украина

Concernant l'employeur :
( 0 commentaires ) Ukraine

N° du projet : #15625194

1 freelance fait une offre moyenne de $25 pour ce travail

shohan06

I saw your project and I assure I can do this job with maximum accuracy, I have previously done many data based jobs, where in I was supposed to do this type of project, thank you.

25 $ USD en 1 jour
(0 Commentaires)
0.0