Fermé

Zaprojektuj szablon Allegro

UWAGA! Bardzo WAŻNE! PŁACĘ natychmiast po realizacji zlecenia. Pieniądze dostajesz od razu - same pozytywne komentarze z maksymalną ilością gwiazdek o czymś świadczą. Często zlecam potem inne rzeczy jeśli się sprawdzisz.

Do zaprojektowania jest szablon Allegro. Sprawa jest na tyle prosta, że większość rzeczy wiadomo gdzie ma być i mniej więcej jak ma wyglądać - trzeba tylko estetycznie wszystko poukładać, zaprponować jakieś delikatne elementy graficzne.

Szcegółóy ustalam telefonicznie - napisze to w tym miejscu bo większość ludzi nie rozumie co się pisze więc może jak to będzie dwa razy napisane to będzie to zrozumiałe - zaczynamy od rozmowy telefonicznej, czyli podajesz do siebie numer i w ciągu kilku minut ustalamy szczegóły. Osoby, które nie rozumieją tego prostego komunikatu proszę żeby poszły szukać zleceń gdzie indziej.

Sprawa jest na tyle mała i prosta, że jest to projekt mocno budżetowy. Nie ma tu wszak gdzie się wykazać za bardzo kreatywnością a raczej odtworzeniem zamysłu, który już istnieje. Dlatego najchętniej zlecę tą pracę studentowi, który jak jest wprawiony to w godzinę minut może zakończyć pracę i tego samego dnia dostać pieniądze.

Opis krok po kroku harmonogramu działań:

1) podajesz od razu numer telefonu i maila (warunek niepodważalny),

2) dogadujemy krótko szczegóły (5 minut to max),

3) tego samego dnia (ewentualnie następnego) dostaję projekt i otrzymujesz wskazówki czy poprawki,

4) dostajesz płatność.

Na co zwracam uwagę przy wyborze? Co zwiększy znacząco Twoje szanse?

1) Kontakt. Podejmuję pracę tylko i wyłącznie z osobami, które rozumieją, że w biznesie ważna jest komunikacja. Dlatego od razu poznaję kto się nadaje do robienia interesów po tym jak się kontaktuje. Telefon/skype na początku to podstawa porządnego zrozumienia.

2) Czas. Pracuję tylko z osobami, które rozumieją wartość czasu i go szanują. Podejmij temat tylko jeśli masz nawyk wyrabiania się w terminie lub nawet przed.

3) Od razu powiem, żeby było uczciwie - największe szanse ma ktoś kto podeśle niezobowiązująco wstępny projekt. Nie jest to wymóg ale zwiększa szanse i Twoją przewagę nad pozostałymi (mam sentyment do osób ze skłonnościami do ryzyka). Sam jako student wysyłałem prace w ten sposób i rozumiem jak to rozwija i jakie szanse za sobą niesie, dlatego taką szansę daję młodym, którzy jeszcze nie mają swojego brandu.

Masz pytania? Chcesz więcej informacji? Dzwoń, pisz.

Pozdrawiam,

Jacek

Compétences : Conception graphique , Interface Utilisateur / IA, Design de site internet

en voir plus : jacek, kwh meter allegro, allegro avr, need freelance allegro designer, pcad allegro, freelance allegro pcb designer needed, solidworks allegro, allegro pcb designer freelance, gerber generation allegro, allegro schematic, pcb allegro tutorial

Concernant l'employeur :
( 12 commentaires ) Kraków, Poland

Nº du projet : #8475613

5 freelance font une offre moyenne de zł201 pour ce travail

czenzopl

★★★ Zaufaj nam. Jesteśmy na freelancer od ponad 3 lat, mamy blisko 10 ocen ★★★ Działamy szybko i sprawnie. Wystawiamy FV.

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 3 jours
(5 Commentaires)
2.9
webkszl

Możliwość realizacji indywidualnego szablonu jak i skorzystanie z już dostępnych opcji. Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły związane z realizacją. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://szablonyalle Plus

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 5 jours
(1 Évaluation)
2.2
InterekAgency

Witam, jesteśmy zainteresowani wykonaniem zlecenia. Pracujemy aż do pełnego zadowolenia 24 godziny na dobę! W cenie również bezpłatne doradztwo oraz ogromna kreatywność rozwiązań. Przykładowe realizacje: [url removed, login to view] Plus

%bids___i_sum_sub_32% %project_currencyDetails_sign_sub_33% PLN en 1 jour
(1 Évaluation)
0.5
colorvis

Nie złożono jeszcze oferty.

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 3 jours
(0 Commentaires)
0.0
PHUFenton

Witam. Mam wiele zrealizowanych szablonów Allegro tyle samo zadowolonych klientów. Z niektórymi nawiązałem dłuższą współpracę przy wystawianiu ofert lub modyfikowaniu szablonów na potrzeby innych platform sprzedażow Plus

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 2 jours
(0 Commentaires)
0.0
ramashka139

Witam! Chętnie zacząłbym współpracę. Mam wyższe wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie. (+48) 690 049 194 Pozdrawiam, Artur

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 3 jours
(0 Commentaires)
0.0