Fermé

Zaprojektuj szablon Allegro

UWAGA! Bardzo WAŻNE! PŁACĘ natychmiast po realizacji zlecenia. Pieniądze dostajesz od razu - same pozytywne komentarze z maksymalną ilością gwiazdek o czymś świadczą. Często zlecam potem inne rzeczy jeśli się sprawdzisz.

Do zaprojektowania jest szablon Allegro. Sprawa jest na tyle prosta, że większość rzeczy wiadomo gdzie ma być i mniej więcej jak ma wyglądać - trzeba tylko estetycznie wszystko poukładać, zaprponować jakieś delikatne elementy graficzne.

Szcegółóy ustalam telefonicznie - napisze to w tym miejscu bo większość ludzi nie rozumie co się pisze więc może jak to będzie dwa razy napisane to będzie to zrozumiałe - zaczynamy od rozmowy telefonicznej, czyli podajesz do siebie numer i w ciągu kilku minut ustalamy szczegóły. Osoby, które nie rozumieją tego prostego komunikatu proszę żeby poszły szukać zleceń gdzie indziej.

Sprawa jest na tyle mała i prosta, że jest to projekt mocno budżetowy. Nie ma tu wszak gdzie się wykazać za bardzo kreatywnością a raczej odtworzeniem zamysłu, który już istnieje. Dlatego najchętniej zlecę tą pracę studentowi, który jak jest wprawiony to w godzinę minut może zakończyć pracę i tego samego dnia dostać pieniądze.

Opis krok po kroku harmonogramu działań:

1) podajesz od razu numer telefonu i maila (warunek niepodważalny),

2) dogadujemy krótko szczegóły (5 minut to max),

3) tego samego dnia (ewentualnie następnego) dostaję projekt i otrzymujesz wskazówki czy poprawki,

4) dostajesz płatność.

Na co zwracam uwagę przy wyborze? Co zwiększy znacząco Twoje szanse?

1) Kontakt. Podejmuję pracę tylko i wyłącznie z osobami, które rozumieją, że w biznesie ważna jest komunikacja. Dlatego od razu poznaję kto się nadaje do robienia interesów po tym jak się kontaktuje. Telefon/skype na początku to podstawa porządnego zrozumienia.

2) Czas. Pracuję tylko z osobami, które rozumieją wartość czasu i go szanują. Podejmij temat tylko jeśli masz nawyk wyrabiania się w terminie lub nawet przed.

3) Od razu powiem, żeby było uczciwie - największe szanse ma ktoś kto podeśle niezobowiązująco wstępny projekt. Nie jest to wymóg ale zwiększa szanse i Twoją przewagę nad pozostałymi (mam sentyment do osób ze skłonnościami do ryzyka). Sam jako student wysyłałem prace w ten sposób i rozumiem jak to rozwija i jakie szanse za sobą niesie, dlatego taką szansę daję młodym, którzy jeszcze nie mają swojego brandu.

Masz pytania? Chcesz więcej informacji? Dzwoń, pisz.

Pozdrawiam,

Jacek

Compétences : Conception graphique , Interface Utilisateur / IA, Design de site internet

Voir plus : jacek, kwh meter allegro, allegro avr, need freelance allegro designer, pcad allegro, solidworks allegro, allegro pcb designer freelance, gerber generation allegro, allegro schematic, pcb allegro tutorial

Concernant l'employeur :
( 12 commentaires ) Kraków, Poland

N° du projet : #8475613

5 freelance ont fait une offre moyenne de 201 zł pour ce travail

czenzopl

★★★ Zaufaj nam. Jesteśmy na freelancer od ponad 3 lat, mamy blisko 10 ocen ★★★ Działamy szybko i sprawnie. Wystawiamy FV.

135 zł PLN en 3 jours
(5 Commentaires)
2.9
webkszl

Możliwość realizacji indywidualnego szablonu jak i skorzystanie z już dostępnych opcji. Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły związane z realizacją. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://szablonyalle Plus

333 zł PLN en 5 jours
(1 Commentaire)
2.2
InterekAgency

Witam, jesteśmy zainteresowani wykonaniem zlecenia. Pracujemy aż do pełnego zadowolenia 24 godziny na dobę! W cenie również bezpłatne doradztwo oraz ogromna kreatywność rozwiązań. Przykładowe realizacje: www.Kart Plus

333 zł PLN en 1 jour
(1 Commentaire)
0.5
colorvis

Nie złożono jeszcze oferty.

135 zł PLN en 3 jours
(0 Commentaires)
0.0
PHUFenton

Witam. Mam wiele zrealizowanych szablonów Allegro tyle samo zadowolonych klientów. Z niektórymi nawiązałem dłuższą współpracę przy wystawianiu ofert lub modyfikowaniu szablonów na potrzeby innych platform sprzedażow Plus

105 zł PLN en 2 jours
(0 Commentaires)
0.0
ramashka139

Witam! Chętnie zacząłbym współpracę. Mam wyższe wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie. (+48) 690 049 194 Pozdrawiam, Artur

100 zł PLN en 3 jours
(0 Commentaires)
0.0