Terminé

Redaguj opis firmy

Trzeba zredagować poniższy tekst o firmie. Główne cele:

- profesjonalizm firmy

- budowanie zaufania do firmy i produktu

Chcielibyśmy aby informacje o nas były krótko i zwięźle podane.

Tak jak pisałam wcześniej w ankiecie firma jest młoda na rynku od 2014 r konkretnie od grudnia.

Tworzy ją młody dynamiczny zespół. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na rynek [url removed, login to view]ęki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem gamy naszych produktó[url removed, login to view]ży nam na tym aby nasi Klienci mieli zawsze szeroki dostęp do wielu rozwiązań w dziedzinie opakowań.

Współpracujemy ze starannie wybranymi producentami oraz koncernami o uznanej [url removed, login to view] się żeby oferowane przez nas produkty miały zawsze najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Na życzenie Klienta realizujemy też zamówienia specjalne, obejmujące taśmy samoprzylepne i torebki z nadrukami. Szukamy rozwiązań najbardziej optymalnych aby spełniały wskazane przez Klienta wytyczne.

Compétences : Révision

en voir plus : install printer p, megavideo p, best p, dvd player windows p, wsp add document library field, exe power point 2007 firmy, wordpress css drop menu opis, vba opis dla access pdf, wsp builder develop sharepoint workflows

Concernant l'employeur :
( 6 commentaires ) Słupsk, Poland

Nº du projet : #8537005

Décerné à:

Brzeziu

Podana w ofercie cena jest ceną brutto z uwzględnieniem prowizji dla Freelancer, mogę wystawić fakturę VAT. Gwarantuję szybkie i bezbłędne wykonanie zlecenia.

%selectedBids___i_sum_sub_4% %project_currencyDetails_sign_sub_5% PLN en 1 jour
(0 Commentaires)
0.0

4 freelance font une offre moyenne de zł73 pour ce travail

WNatalis

Jestem redaktorem z piętnastoletnim doświadczeniem. Poza redakcją zajmuję się pisaniem tekstów reklamowych, nazewnictwem - potocznie zwanym namingiem :), tworzeniem treści na strony internetowe oraz budowaniem stron. P Plus

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 3 jours
(0 Commentaires)
0.0
patriciacosta123

Ainda não foi fornecida uma proposta

%bids___i_sum_sub_35% %project_currencyDetails_sign_sub_36% PLN en 3 jours
(0 Commentaires)
0.0
przemekzwara

Witam, zachęcam do zapoznania się z moim profilem. Wykonywałem już tego typu zadania. Prześlę przykłady po kontakcie. Cena do negocjacji. Pozdrawiam.

%bids___i_sum_sub_32% %project_currencyDetails_sign_sub_33% PLN en 1 jour
(0 Commentaires)
0.0