Fermé

Dodawanie produktów do sklepu internetowego kategoria meble platforma Shoper

Poszukujemy osoby do wprowadzania produktów do sklepu internetowego na platformie Shoper.

Branża meble i wyposażenie wnętrz.

Dane pochodzą ze stron producentów oraz cennika producenta.

Elementy produktu:

- nazwa

- kod produktu

- opis tekstowy skopiowany ze strony producenta

- wybór producenta

- cena brutto

- kategoria główna i dodatkowa

- zdjęcia

- warianty kolorystyczne i magazynowe

Istnieje możliwość założenia hurtowego produktów poprzez przygotowany plik excel/csv wg wzoru plus uzupełnienie przez panel brakujących elementów jak np zdjęcie czy warianty kolorystyczne.

Proszę o podanie ceny za dodanie 100 produktów.

Compétences : Saisie de Données, e-Commerce, Descriptions de Produits

Voir plus : virtuemart produkt konfigurator, virtuemart produkt filter, script tradedoubler produkt import, easypopulate master produkt, clearswift produkt minesweeper, joomla produkt import, magento produkt import, produkt plaza zeewolde, flash produkt konfigurator, 360 produkt flash

Concernant l'employeur :
( 0 commentaires ) Chynów, Poland

N° du projet : #8456941

13 freelance ont fait une offre moyenne de 168 zł pour ce travail

mariuszapiski

Witam, Jestem zainteresowny wykonaniem zlecenia dla Państwa. Ostatnio wykonałem podobne zlecenie na stronę www.mozaika-panele.pl gdzie znajduje się około 1200 produktów, platforma prestashop. Cena za 100 produktó Plus

115 zł PLN en 3 jours
(1 Commentaire)
0.4
pwojtkow

Witam serdecznie, chętnie podejmę się tego zlecenia. Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam Paweł Wojtków

200 zł PLN en 1 jour
(0 Commentaires)
0.0
zadaniaiprojekty

Nie złożono jeszcze oferty.

222 zł PLN en 1 jour
0.0
lnxmen

Witam, byłbym chętny podjąć się zlecenia po zorientowaniu się, czy można tego dokonać używając kodu - czyli pobieramy wartości ze strony źródłowej do tymczasowej bazy danych, następnie je walidujemy i jeśli wszystko je Plus

105 zł PLN en 10 jours
0.0
izbela1

witam, za 100 wprowadzonych produktów proponuję cenę 100 zł. Pracowałam już kiedyś na tym silniku sklepu. Pozdrawiam.

466 zł PLN en 3 jours
0.0
piotrabuda

A proposal has not yet been provided

105 zł PLN en 5 jours
0.0
Maxymius

Witam, chętnie nawiążę współpracę przy dodawaniu produktów do sklepu. Moja stawka to 95 zł za 100 dodanych produktów. Gwarantuję terminowość oraz szybki czas realizacji. Kontaktować można się również poprzez moją stron Plus

105 zł PLN en 2 jours
0.0
tomaszkowalski79

Witam jestem zainteresowany zleceniem, posiadam duże doświadczenie w tego typu pracach (listę obsługiwanych sklepów można zobaczyć: moja-budowa.eu/pdf/Sklep.pdf). Kontakt: alphatom79(at)gmail.com

105 zł PLN en 3 jours
0.0
mafisz

Na co dzień w pracy zajmuję się sklepami internetowymi dlatego czuję się na siłach wykonać ten projekt.

222 zł PLN en 3 jours
0.0
advertisio

Witam serdecznie, Zajmujemy się kompleksową obsługa sklepów internetowych (autoryzowany przedstawiciel Shopper). Koszt za 100 produktów; 68 zł brutto (0,68/szt) Zapraszam do kontaktu

90 zł PLN en 3 jours
0.0
eMeL85

Witam, mam doświadczenie w tego typu pracach,więc chętnie się tego podejmę. Pracę wykonuję ręcznie,nie korzystam z żadnych ułatwień,Zleceniodawca dzięki temu dostaje to,co chce. Proponuję stawkę 80 zł za 100 p Plus

95 zł PLN en 1 jour
0.0
lenainsano

Witam. Jestem profesjonalną copywriterką i scenarzystką. Pisałam zlecenia dla takich marek jak PKO PB (w ramach portalu Bankomania), polskiej filii Starcom Telematic (opisy produktów, rozwiązań), BIURI (artykuły), a ta Plus

166 zł PLN en 3 jours
0.0
wrizupl

Witam serdecznie, chętnie podejmę się zarówno jednorazowej realizacji jak i dłuższej współpracy. Posiadam doświadczenie zdobyte przy wprowadzeniu łącznie ponad 17000 produktach. Bezpieczna dzienna ilość to 50 produktów Plus

190 zł PLN en 2 jours
0.0