Fermé

Poszukuję kogoś z Polski

Poszukuję dowodu na to, że pewien ekstrakt z konopii był w sprzedaży przed 2007 rokiem. Jak pewnie wiecie, istnieje wiele odmian roślin konopii indyjskich-niektóre z nich są bogate w THC, czyli substancję, która sprawia, że jesteście odurzeni. Jednak są też takie konopie indyjskie, które zawierają substancje zwane kanabinoidami. Jeden z kanabinoidów jest głównym składnikiem oleju CBD, który ma właściwości terapeutyczne. Może on występować pod różnymi nazwami, np. ekstrakt z konopii. Istnieje też olej z nasion konopii, więc żeby was to nie zmyliło-nie jest to to, czego szukamy (ma on więcej zdrowych tłuszczy, ale nie ma w sobie zbyt wielu kanabionidów.).Produkt, którego szukamy jest wytwarzany z liści i kwiatów(czasami również z łodyg), ale nie z nasion! Istnieją też esencje z konopii, olejki eteryczne z konopii, które były głównie używane jako produkty aromatyczne, jednak są one tutaj dopuszczalne, jeśli zawierają kanabinoidy lub ekstrakt z konopii.

Compétences : Article Writing, Rédaction de contenu, Rédaction, Polonais, Traduction

Concernant l'employeur :
( 5 commentaires ) Lake Forest, Macedonia

Nº du projet : #18160488

5 freelance font une offre moyenne de $5/heure pour ce travail

mahidevran

Proszę o więcej szczegółów na PW.

$8 USD / heure
(1 Évaluation)
0.5
vitaliyisgood

Witam,właśnie jestem zainteresowany w proekcie,przydałoby się więcej wiadomości o gatunku [login to view URL] jestem człowiekiem który jak nikt inny zna się na konopii i mogłbym pomóc z zadaniem.

$5 USD / heure
(0 Commentaires)
0.0
mk194

Witam, jestem w stanie odnaleźć produkt o ktory Panu/Pani chodzi. Zapewniam kompetencje oraz szybką realizację.

$5 USD / heure
(0 Commentaires)
0.0
Pati97

Jakiego potrzebujesz dowodu ?

$3 USD / heure
(0 Commentaires)
0.0
BartJ24

Witam, jestem studentem uczelni medycznej i ze światem surowców roślinnych mam styczność od prawie 5 lat. Proszę o kontakt, z pewnością połączy nas nić porozumienia. Pozdrawiam Serdecznie.

$5 USD / heure
(0 Commentaires)
0.0