Jak odwirusowa�� stron�� internetow�� jobs

Filtrer

Mes recherches récentes
Filtrer par :
Budget
à
à
à
Compétences
Langues
  État du travail
  9,205 jak odwirusowa�� stron�� internetow�� travaux trouvés au tarif de EUR
  Zaprojektuj stronę wg wzoru S'est terminé left

  There is still open contest for web site design : https://www.freelancer.com/contest/Zbuduj-stron-internetow-for-PARSOO-Labs-95623.html Only PSD reqiored. More detial in contest description !!! Go for it !

  €316 (Avg Bid)
  €316 Offre moyenne
  4 offres

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Inne lub nie jestem pewny Website based on hyip manager goldcoders script.

  €391 (Avg Bid)
  €391 Offre moyenne
  20 offres

  Witam. Oczekuję wyczyszczenia bazy danych lub reset bazy danych i postawienie wszystkiego na nowo, backup mam. Dodatkowo trzeba postawić na domenach nowe sklepy w wordpress, gotowe bazy danych mam.

  €470 (Avg Bid)
  €470 Offre moyenne
  20 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Inne lub nie jestem pewny Jesteśmy kilku osobowym zespołem , który jest w trakcie uruchomienia nowego, dotychczas niespotykanego , portalu aukcyjnego o ogromnym potencjale . Tworzymy zespół składający się z osób nie bojących się wyzwań . Do naszego zespołu przyjmiemy informatyków, programistów, ...

  €1029 (Avg Bid)
  €1029 Offre moyenne
  8 offres

  Zlecę przenoszenie szablonów stron do kreatora stron. Płatność za każdy szablon.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Offre moyenne
  10 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuję zmian na istniejącej stronie Poprawki w sklepie na PrestaShop

  €104 (Avg Bid)
  €104 Offre moyenne
  13 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Strona internetowa małej firmy Fotografia. Podział portfolio na dziedziny fotografii (noworodki/rodzina i dziecko/kobiece i ciążowe) i zakladka z ofertą i zakladka z opisem sesji.

  €158 (Avg Bid)
  €158 Offre moyenne
  13 offres
  Project for Zuzanna R. S'est terminé left

  Ile kosztowałoby przetłumaczenie 50-ciu stron z języka angielskiego na język polski? Tekst to badanie naukowe w zakresie marketingu, jest też słownictwo z zakresu metodyki badań i statystyki.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Offre moyenne
  3 offres
  Project for Natalia K. S'est terminé left

  Ile kosztowałoby przetłumaczenie 50-ciu stron z języka angielskiego na język polski? Tekst to badanie naukowe w zakresie marketingu, jest też słownictwo z zakresu metodyki badań i statystyki.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Offre moyenne
  3 offres
  MVP - Vortal dla muzyków S'est terminé left

  ...Zbierana na przestrzeni kilkunastu już lat dokumentacja pomysłów dotyczących tego przedsięwzięcia, jest już naprawdę olbrzymia, mamy również wstępne wizualizacje poszczególnych stron vortalu, jednakże z wczesniejszego doświadczenia wiem, że taka ilość materiału może przytłoczyć. Dlatego zdecydowaliśmy się ograniczyć do minimum funkcjonalności tegoż projektu

  €127 (Avg Bid)
  €127 Offre moyenne
  4 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuję zmian na istniejącej stronie szukam osoby ktora poprawi mi istniejącą stronę alakwejk , demotywatory -doda nowe funkcjonalności

  €148 (Avg Bid)
  €148 Offre moyenne
  23 offres
  roberto (Jak Kavan) S'est terminé left

  I am looking for artwork for a book cover. It is sci fi story. I am looking for artist who can create a realistic image of a young woman asleep in a stasis chamber. She will be topless, shaved head(bald). the colours used will be various shades or hues of blue. The edges of the glass will be frosted. I can send images to help picture what I am looking for. Thanks JK.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Offre moyenne
  30 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Potrzebuję strony na potrzeby prezentacji mnie jako trenera biznesu i coacha połączoną z platformą blogową i podcastową. Może być na wordpressie. Ważna jest dla mnie estetyka strony.

  €170 (Avg Bid)
  €170 Offre moyenne
  21 offres

  strona internetowa zarządzającego mieszkaniami na wynajem, posiadamy już stronę z mieszkaniami na krótki termin i teraz chemy zrobić drugą stronę z mieszkania...teraz chemy zrobić drugą stronę z mieszkaniami na długi termin i połączyć z tamtą, najepiej poprzez stronę główna "zarządzanie mieszkaniami na wynajem" i odnośnikami do obu stron

  €197 (Avg Bid)
  €197 Offre moyenne
  14 offres
  Build A Website S'est terminé left

  i need a stronk krapic desiner and developer to build my website. website will be in wordpress. website will system a...product [se connecter pour voir l'URL] website will be in parallax format wit custom desiner. i am into stone and marble business. terefore need a stron front end and above pluin wic capture all details

  €37 (Avg Bid)
  €37 Offre moyenne
  12 offres

  Poszukiwany doświadczony grafik do pomocy w wykonaniu projektu strony głównej - na podstawie dostar...łączniki poszczególnych sekcji na stronie). Efekt w postaci plików źródłowych (ikony w krzywych). Proszę o podsyłanie linków do portfolio wykonanych samodzielnie projektów stron - na ich podstawie będzie wyłaniana osoba do współpracy.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Offre moyenne
  12 offres
  Logo dla mojej firmy S'est terminé left

  Poszukuję osoby która stworzy dla mnie logo, firma nosi nazwę "Webowisko" i zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Oczekuję projektu w SVG. Maksymalny budżet to 100 zł. Widzę współpracę tak, tworzysz koncept i ten który najbardziej mnie przekona wygrywa. Wybiorę najlepszy koncept, cena jest rzeczą drugorzędną.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Offre moyenne
  40 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Strona osobista Najprostsza strona w czystym html, strona główna z linkami do 5 podstron. Termin na jutro. Wszystkie materiały są, wystarczy zakodować html. Ma wyglądać amatorsko.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Offre moyenne
  3 offres

  Witam, Potrzebujemy tlumaczenia nastepujacych stron z [se connecter pour voir l'URL] na j. polski Projekt do tlumaczenia: [se connecter pour voir l'URL] [se connecter pour voir l'URL] [se connecter pour voir l'URL] [se connecter pour voir l'URL]

  €73 (Avg Bid)
  €73 Offre moyenne
  20 offres
  Rozwój Stron Internetowych S'est terminé left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Inne lub nie jestem pewny Portal internetowy podobny di Bla bla car, tylko dla innej dziedziny

  €30610 (Avg Bid)
  €30610 Offre moyenne
  13 offres