Ambalaj tasarımı örnekleriemplois

Filtrer

Mes recherches récentes
Filtrer par :
Budget
à
à
à
Type
Compétences
Langues
  État du travail
  1,195 ambalaj tasarımı örnekleri travaux trouvés au tarif de EUR

  kutu tasarımı sizin isteklerinize göre dikkatlice yapılmıştıım beğenirsiniz .

  €20 (Avg Bid)
  €20 Offre moyenne
  1 offres
  Logo ve intro tasarımı S'est terminé left

  Merhaba, internet sitemiz için yeni bir logo ve youtube videolarımız için intro talep ediyoruz. Konu ile alakalı yardımcı olabilecek arkadaşlar ilgilenebilirse seviniriz.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Offre moyenne
  42 offres
  Front-end Developer S'est terminé left

  7 farklı ülkede faaliyet gösteren firmamız için uzun süreli çalışabileceğimiz, ön yüz geliştiricisi arıyoruz. Projenin ilk aşaması 3 ila 6 ay arası sürecektir. İlk 3 ay sonunda, kadrolu devam etme seçeneği sunulacaktır. Görev kapsamına, arayüz tasarımı dahil değildir. Kodlama AngularJS ile yapılacaktır. Evden çalışma imkanı vardır. Ofisten çalışmak tercih edilirse, ofis Levent/Istanbul'dadır.

  €1975 (Avg Bid)
  €1975 Offre moyenne
  118 offres
  Monitor Uygulaması - iPad S'est terminé left

  - Swift ve SwiftUI alanlarında deneyimli, - AVFoundation Framework hakkında bilgi sahibi ve bunu projede kullanabilecek bir geliştirici arayışımız mevcut. Bütçe ve süre konusu iletişim halinde değişebilir, Detaylı bilgi için teklif atabilir veya mesaj gönderebilirsiniz. Projenin ana tasarımı hakkında bilgi vermek amacıyla örnek fotoğraflar ektedir.

  €3739 (Avg Bid)
  €3739 Offre moyenne
  12 offres
  Logo Tasarımı S'est terminé left

  Usta Otomotiv Tarsus isimli firmamız için logo ve ikon tasarımı yapılacaktır. Firmamız Kamyon ve tır alım satımı yapan bir galeri işletmesidir. Akılda kalıcı ve ikonik tasarımlar beklenmektedir.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Offre moyenne
  67 offres
  MAĞAZAMİÇÇİN S'est terminé left

  mağazama ait 10 adet afiş tasarımı yapılmasını istiyorum

  €25 (Avg Bid)
  €25 Offre moyenne
  38 offres
  web-sıte tasarımı S'est terminé left

  ılan sıtesının temasında deyısıkler yapılması

  €21 (Avg Bid)
  €21 Offre moyenne
  17 offres

  EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.500 TL

  €3415 (Avg Bid)
  €3415 Offre moyenne
  3 offres

  Oynanabilir bir demosu olan oyun projesi için karakter tasarımı, storyboard, arayüz, intro ve geçiş sahnelerinde kullanılmak üzere sketch ve illüstrasyon çizimleri.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Offre moyenne
  18 offres
  Logo Tasarımı S'est terminé left

  Yeni kurmuş olduğumuz işletmemiz için logo tasarımı yaptırmak istiyorum. işletme statüsü fastfood. İşletmemiz logosu minimal karışık olamayan kolay anlaşılır dikkat çekici bir logo Olmalı. Menü içeriği pizza ve hamburger Kurumsallaşma ve şubeleşmeye uygun bir logo arayışımız bulunmaktadır.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Offre moyenne
  83 offres
  KTS-C PROJESİ S'est terminé left

  Bir arabirim ünitesi tasarımı (şema, PCB, firmware)

  €148 (Avg Bid)
  €148 Offre moyenne
  7 offres
  Wireless Device Project S'est terminé left

  Engilish Hello. Our project is a blind spot warning system for vehicles. It consists of sticking to the right and left mirrors like tape and warning the driver with LEDs when they come across vehicles in the blind spot. The d...bağlantılar olmamalı. Uzun ömürlü pille çalışabilmeli veya araçta oluşan titreşim ses,dalga gibi etkenlerden enerjisini sağlamalı. Her türlü araca takılabilmeli araçların belirli bir boyu olmadığından dolayı aracın arka kısmını otomatik algılamalı ve kör nokta kısmını kendi belirlemeli. İstenildiğinde kolay şekilde destek alabilmeyiliz. Proje teslim edilirken kullanılan malzemeler, yazılım, pcb tasarımı, proje dosyası, imkan varsa kullanabileceğimiz protip yok ise kendimiz protipi oluştururken ayrıntılı deste...

  €914 (Avg Bid)
  €914 Offre moyenne
  8 offres
  Grafik Tasarımı S'est terminé left

  Rutin olarak internet sitemiz ve şirket içi tasarım ihtiyaçlarını karşılayabileceğimiz tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

  €119 (Avg Bid)
  €119 Offre moyenne
  43 offres

  EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.000 TL

  €1870 (Avg Bid)
  €1870 Offre moyenne
  3 offres
  Project for Uygar G. S'est terminé left

  hocam merhaba matlab ile ilgili ödevim var son teslim tarihi bu gece geri fazlı kompansatör tasarımı ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz

  €29 (Avg Bid)
  €29 Offre moyenne
  1 offres

  4 adet Windows server sunucumuz var. Sunucularda uygulanan Apache, Tomcat, MS SQL Server tabanlı özel tasarım uygulamalar var. Proje kapsamında sunucularının stabil performansı sağlayacak işletim sisteminin güncelleme ve bakım işlemleri yapılacak. Sunucularda uygulanan özel uygulamalarının tasarımı analiz edilecek ve dökümantasyonu oluşturulacak, sorunlar belirlenecek ve giderilecek.

  €449 (Avg Bid)
  €449 Offre moyenne
  4 offres

  Örneklere bakın... 1- içindeki yazılar değişecek, aynısından 1 adette İngilizce yapılacak, şart değil ama tasarımı, iconları güzelleştirenler tercih edilecektir. 2-kedili icon benzeri yapılacak biraz daha güzel ve farklı renklerde olacak KATMANLI yapılacak, tüm formatlarda jpg png ai transparent Türkçe konuşanlar lütfen...

  €10 (Avg Bid)
  €10
  8 propositions

  Yazılımını yazdığımız codeigniter framework yazılımımızı kullanarak veya kendi framework u ile bize sürekli web arayüzlerini giydirecek, ufak tefek modül eklentileri yapabilecek biri lazım. Aylık ortalama 5 ila 10 site arası iş çıkar. Hazır html tema olarak veririz ve panele bağlanmasını sağlar veya tasarımı yapar psd olarak veririz. Özellikle frontend de iyi backend bilgisi de olan bir arkadaş lazım. Siteler özel sektör siteleri olacak. Detaylar paylaşılacaktır.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Offre moyenne
  18 offres

  Yazılımını yazdığımız codeigniter framework yazılımımızı kullanarak veya kendi framework u ile bize sürekli web arayüzlerini giydirecek, ufak tefek modül eklentileri yapabilecek biri lazım. Aylık ortalama 5 ila 10 site arası iş çıkar. Hazır html tema olarak veririz ve panele bağlanmasını sağlar veya tasarımı yapar psd olarak veririz. Özellikle frontend de iyi backend bilgisi de olan bir arkadaş lazım. Siteler özel sektör siteleri olacak. Detaylar paylaşılacaktır.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Offre moyenne
  11 offres

  Okulumuz mezuniyeti için arka fonda fotoğraf çekiminde kullanılacak branda baskısı için 2*3 metre boyutlarında mezuniyet hatırası yazılı okulumuzun adının ve logosunun olduğu tasarıma ihtiyacımız var, ortada sahne görüntüsü verilebilir boş bölümde, ufak mezuniyet ile ilgili görseller kullanılabilir. Sağ sol bölümlerde. Ayrıntı proje verildiğinde iletilir.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Offre moyenne
  30 offres
  Web sitesi+Logo tasarımı S'est terminé left

  Amazon prep center işimiz için web sitesi ve logo tasarım ına ihtiyacım vardır. Örnek web sitesi ve logo tasarımı paylaşılacaktır. E commerce sitesi değildir site içi ödeme gerekmemektedir. Yalnızca web sitesi veya logo ya da her ikisi için bir arada tekliflerinizi bekliyorum.

  €191 (Avg Bid)
  €191 Offre moyenne
  56 offres
  İyi Bir Logoya ihtiyacım var S'est terminé left

  merhaba arkadaşlar, benim sitem burada bu siteye uygun kaliteli logo tasarlamanızı istiyorum. siteye girmenizi ve renkleri ve tasarımı baz alarak bir logo yaratmanızı rica ediyorum. Başarılar diliyorum şimdiden.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Offre moyenne
  40 offres
  E-Ticaret Satış ilan sitesi S'est terminé left

  Merhaba Sade kolay basit bir e-ticaret elektronik malzeme ekipman satış sitesi tasarımı ihtiyacım var. Kategoriler ve alt kategoriler ve altında ürün listesi olması gerekiyor. Ürün açıklamaları ve boyutu ayarlanabilir fotoğraf eklememiz gerekiyor. ürün seçenekleri (Renk,Çeşit gibi) Google seo ile tam uyumlu olması gerekiyor. Whatsapp, Instagram, Facebook gibi işyeri sayfasına linkler bulunacaktır.

  €101 (Avg Bid)
  €101 Offre moyenne
  12 offres
  Flutter Mobil ve Desktop Projesi S'est terminé left

  Uygulamanın ana amacı : Bir proje oluşturup, listeden isim seçimi, takvimden ...sayfada ekipmanları inceleyip, favorilerine ya da sahip olduğu ekipmanlar arasına ekleyebilecek. Eğer aradığı ekipman uygulamada yok ise yeni bir ekipman oluşturup bunu uygulamada yayınlanması için önerebilecek. Bu özellikler projenin 1. versiyonu için geçerli olup, diğer versiyonlar için özellik eklemesi yapılacaktır. Bu sebeple projenin sürdürülebilir kod yapısıyla kodlanması gerekiyor. Projenin tasarımı versiyon 1 için tamamlanmış bulunmakta. Örnek birkaç sayfa ektedir. Projenin ekipman database'i mevcut olup kalan backend özellikleri için de geliştirici arayışımız mevcut. Backend kısmını da dahil ed...

  €2903 (Avg Bid)
  €2903 Offre moyenne
  38 offres
  Nuclei Templates Write S'est terminé left

  EN: We need someone to Write New Rules Using Nuclei. What is Nuclei?: How to Write Security Rules: Current Security Rules List And Examples: http... Existing Nuclei Templates are insufficient. We are looking for friends to write new templates. TR: Nuclei Kullanarak Yeni Kurallar Yazacak birine ihtiyacımız var. Nuclei Nedir?: Güvenlik Kuralları Nasıl Yazılır: Güncel Güvenlik Kuralları Listesi Ve Örnekleri: https://github. com/projectdiscovery/nuclei-templates Mevcut Çekirdek Şablonları yetersiz. Yeni şablonlar yazacak arkadaşlar arıyoruz.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Offre moyenne
  1 offres
  mobil uygulama geliştirme S'est terminé left

  kişisel gelişim uygulaması tasarımı ve yazılımı

  €148 (Avg Bid)
  €148 Offre moyenne
  14 offres

  3-6 yaş arası adobe illustrator programı kullanılarak toplam 4 sayfa arkalı önlü kapak logo tasarımı olan bir cocuk kitabı oluşturulacak çok profesyolnel birşey olmasına gerek yok çizimler basit olabilir

  €21 (Avg Bid)
  €21 Offre moyenne
  14 offres

  Metal tellerden ve saç demir levhalardan üretilecek ürün tasarımı ve teknik çizimleri çizimleri için hizmet almak istiyorum. Örnek ürünlerin fotoğraflarını ekledim. İstediğim tasarımlar bunlardan daha kompleks olacak.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Offre moyenne
  7 offres

  işin grafik tasarım, html ve css kısmı bitmiş, sadece biraz revize ve ilaveler var.. arka plan yazılım ve admin panel php mysql olarak yapılacak.. adminde lte üzerinine değiştirilerek yapılabilir.. site arkadaşlık sitesi tarzı, üyelik ve dahili puan harcama ile kredi kartla ödeme alma altyapısı olacak...api sonradan ilave edilecek... mesajlaşma kısmı düz metin yazışması, emojiler, resim gönderme ve anlık google translate api kapsayan bir sistem olmalı görüntülü görüşme falan olmayacak... arkadaşlık sitelerinde olması gereken tüm özellikler bundada var.. FİYAT 5.000 TL, SÜRE 1 AY, önceden avans verilmez, istanbulda görüşme yapılacak...

  €378 (Avg Bid)
  €378 Offre moyenne
  8 offres
  Smps devre kartı tasarımı S'est terminé left

  Özel bir projem için smps devre kartı tasarımı ihtiyacım var. Sabit akım veya sabit gerilim alacağım bir kart olacak. 600Wlık bir tasarım olacak

  €133 (Avg Bid)
  €133 Offre moyenne
  6 offres
  Shopify website kurulumu S'est terminé left

  Yeni shopify mağazanın kurulumu ve tasarımı: Fiziksel ürünler Dropshopping DEĞİLDİR

  €205 (Avg Bid)
  €205 Offre moyenne
  24 offres
  Project for ahmedaaalnaasan -- 2 S'est terminé left

  Merhaba Ahmet Bey, Ben Sami Dağıstanlı. Yeni projemiz için web site tasarımı yapmak istiyorum. Web site Forex borsasıyla ayaklı olacak. Daha detay görüşme için beni ara lütfen

  €98 (Avg Bid)
  €98 Offre moyenne
  1 offres
  Katalog Tasarımı S'est terminé left

  Merhaba, Üretimini yaptığımız 4 kategoride toplam 58 adet ürünümüz için eczaneler ve doğal ürün marketlerinde müşteriler tarafından incelenmek üzere ürün kataloğuna ihtiyacımız bulunmaktadır. Aşağıdaki özellikler önceliğimiz; - Katalog A4 veya A5 boyutunda yatay veya dikey olabilir. (Tasarıma bağlı) - Katalog baskıya hazır olacak, düşük adetlerde baskı alacağız. (Ürünlerimiz ara ara güncellendiği veya yeni ürünler eklendiği için) - Giriş bölümünde şirket ve uygulamalarımızın tanıtımı, ardından ürünler yer alacak. - Tasarıma bağlı ara sayfalar, fotoğraflar yer alabilir. Sağlıklı günler.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Offre moyenne
  19 offres
  Mobil Uygulama Tasarımı S'est terminé left

  Dolap benzeri bir proje için mobil uygulama geliştirecek birini arıyorum.

  €823 (Avg Bid)
  €823 Offre moyenne
  9 offres
  flutter mobile proje tasarımı S'est terminé left

  merhaba, yaklaşık 10 ekranlı bir mobile app tasarımına ihtiyacım var. flutter ile kodlanmasını istiyorum. yardımcı olmanızı rica ederim.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Offre moyenne
  7 offres
  Endüstriyel Ürün Tasarımı S'est terminé left

  Aliminyum malzemeden yapılacak masaüstü düzenleyici tasarlamamıza destek olacak, endüstriyel tasarım konusuna hakim, uretim/cnc icin teknik cizim ve tasarim konusunda yardımcı olacak freelancer arıyoruz.

  €128 (Avg Bid)
  €128 Offre moyenne
  14 offres
  logo tasarım S'est terminé left

  işletmeler için logo tasarımı

  €68 (Avg Bid)
  €68 Offre moyenne
  44 offres
  Logo tasarımı S'est terminé left

  İstediğiniz konuya göre logo yaparım veya rastgele logo yaparım örnek logolara bakabilirsiniz

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Offre moyenne
  15 offres
  fan tasarımı S'est terminé left

  istenilen ölçülerde fan basınç db sine göre kanat çizilecek

  €102 (Avg Bid)
  €102 Offre moyenne
  20 offres
  logo tasarımı S'est terminé left

  elimde amatör şekilde çizmiş olduğum logo'yu profesyonel bir dokunuşla kullanılabilir haline getirecek kişiyi arıyorum.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Offre moyenne
  14 offres
  Logo Tasarımı S'est terminé left

  Logo tasarımı ucuz bir şekilde yapılır.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Offre moyenne
  26 offres

  Merhaba, Tasarımı figma ile çizilmiş, backend apisi yazılmıs projemiz için fronend developer aranıyor. Kullanıcı, Marka ve Admin panelleri olan dinamik bir web projesinde endpointler tuketilerek dinamikleştirilecek ve responsive yapıda olacaktır. Süre kısıtlı olduğu için proje için müsait olan ve kısa sürede bitirebilecekler teklif gondersinler.

  €465 (Avg Bid)
  €465 Offre moyenne
  20 offres
  bana bir web sitesi oluşturun S'est terminé left

  fransa danimarka ispanya ve hollandaya ihracat yapan bir erkek gömlek ü nesil açıklayıcı etkileyici bir web sitesi tasarımı istiyoruz.

  €168 (Avg Bid)
  €168 Offre moyenne
  42 offres
  editare fisiere Adobe Illustrator S'est terminé left

  Cautam un colaborator pentru un mic proiect legat de editarea unor fisiere Adobe Illustrator. Nimic fancy, doar inlocuirea unor texte din engleza in romana intr-un document cu instructiuni de utilizare si adaptarea designului unui ambalaj. Nu e decat o lucrare mica, dar ne trebuie saptamana asta.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Offre moyenne
  31 offres
  Wordpress Web Tasarımı S'est terminé left

  Mekanik Tesisat Mühendislik firması için wordpress tabanlı web sitesi tasarımı. Projeler ve Bilgi Bankası bölümü daha sonra kullanıcı tarafından güncellenebilir, yeni projelerin bilgileri girilebilir, yeni yazılar yayınlanabilir olmalıdır.

  €157 (Avg Bid)
  €157 Offre moyenne
  36 offres
  WEB SİTE GELİŞTİRME S'est terminé left

  Merhaba Hali hazırda kurulu web sitemizin çalışmış olduğumuz yazılım şirketi ile koordineli site tasarımı dizaynı ve geliştirilmesi ile alakalı aksiyon alabileceğimiz grafik tasarım ve yazılım tecrübesi olan bir freelancera ihtiyacımız bulunmaktadır.

  €175 (Avg Bid)
  €175 Offre moyenne
  26 offres

  Merhaba, Avrupa'da Büyük bir araç firmasından almış olduğumuz bir iş için Catia V5 programı üzerinden araç tasarımı deneyimi sağlamış kişi ve kişilerle çalışmak istiyoruz. Yapılacak iş modeli; Araç için verilen hazır tasarımın belirtilen görevler dahilinde program vasıtasıyla görevlerin yerine getirilmesi. Sürecimizde çok iyi anlaşırsak ilerleyen süreçlerde kalıcı İş ortaklığı kuracağımıza inanıyoruz. İngilizce İş detayı ; Clearly demonstrate ability to ensure simultaneous engineering approach to develop right first time designs including: - · Body packaging, concept studies and detailed design, including sizing calculations and use of CAD / CAE to create viable se...

  €40 / hr (Avg Bid)
  €40 / hr Offre moyenne
  15 offres
  Elektronik devre tasarımı S'est terminé left

  Selamlar Merhaba Ben 4 Step motorun hepsini saniye hesaplarıyla sıralı bir şekilde çalıştırmak istiyorum bir dokunmatik ekran ile start-stop-motorların yavaş çalışması için ve motorların lazer mesafe sensörüne bağlı bir şekilde çalıştırıcak bir elektronik kontrol devresine ihtiyacım var bu konuda sizinle iletişim kurabilir miyiz

  €183 (Avg Bid)
  €183 Offre moyenne
  7 offres

  İŞE TALİP OLACAK KİŞİ İLE İSTANBULDA YÜZ YÜZE GÖRÜŞME ŞARTIM VAR.. Elimdeki html, css tasarımların düzenlenmesi, bazı ilave sayfalar yapılması ve olan hataların düzeltilmesi, ayrıca aynı sayfaların benzerinin mobil tasarımları yapılacaktır...ilaveten web ve mobilde çalışacak ana sayfanın tasarımı yapılacak.. iş sonunda tüm dosyalar ve kullanılan materyaller tarafıma teslim edilecek...işin bedeli 250 $ dır, baştan avans verilmez sadece referanslı birileri ile çalışılacaktır.

  €383 (Avg Bid)
  €383 Offre moyenne
  16 offres
  Logo Ve 3d İntro S'est terminé left

  işiniz için logo ve youtube videolarınız için 3d intro tasarımı yapıyorum

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Offre moyenne
  4 offres